نمونه موردی مجتمع مسکونینمونه موردی مجتمع مسکونی ایرانی

نمونه موردی ساختمان مسکونی گوشواره ها رتبه دوم جایزه معمار95

نمونه موردی ساختمان مسکونی گوشواره ها رتبه دوم جایزه معمار95

کد محصول:M 16

ساختمان مسکونی گوشواره ها کالبدی بصری و رمزآلود می باشد که منبع الهام و تأثیرپذیری خود را از رمان گوشواره ها غنیمت گرفته است. این پروژه توسط دفتر معماری رضا حبیب زاده طراحی و اجرا شده که موفق شد رتبه دوم جایزه معمار 95  در گروه آپارتمان های مسکونی را کسب کند.در ادامه با سایت مهرازنت همراه باشید تا نمونه موردی ساختمان مسکونی گوشواره ها رتبه دوم جایزه معمار95 تقدیم حضور شما عزیزان گردد.

این پروژه در منطقه درکه تهران واقع شده و توسط الگوهای مدرن خود که به متریال های گرم و سبز آغشته شده حس گرمی را به محله احمدپور بخشیده است.

فرم سختمان بر اساس سادگی و ویژگی های مینیمال طراحی شده است که متریال آجر را به عنوان پوسته خود برگزیده. ریتم قرارگیری آجرها به گونه است که ما را یاد بناهای تاریخی دو قرن گذشته می اندازد.

طراحی نمای دو پوسته ساختمان حرکت و ریتم زیبایی در کالبد ساختمان ایجاد کرده است. استفاده از متریال چوب در بخش های تراس و بالکن که به عنوان فضای خالی حجم ساختمان تعریف می شوند، تعادل منظمی به کلیت مجموعه بخشیده است. نظم و سادگی تراس و همچنین فضای مشاع ساختمان ما را به یاد سادگی و امنیت خانه های سنتی می اندازد.

مکانی که برای جمع شدن و آرامش خانواده یا همسایه ها در فرهنگ ایرانی عنوان می شود. این گرمایش با ترکیب دیوارهای سفید و مینیمال به داخل نفوذ کرده تا طراحان فضایی بروز را در کنار زیبایی های ساختمان های قدیمی ادغام کنند. این مجموعه دارای یک استخر سرپوشیده، سونا و جکوزی می باشد که در طبقات منفی ساختمان تعبیه شده است.

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: نمونه موردی ساختمان مسکونی گوشواره ها رتبه دوم جایزه معمار95،به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:57
  • حجم فایل:10 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

نمونه موردی ساختمان مسکونی گوشواره ها رتبه دوم جایزه معمار95،نمونه موردی ساختمان مسکونی گوشواره ها رتبه دوم جایزه معمار95،نمونه موردی ساختمان مسکونی گوشواره ها رتبه دوم جایزه معمار95،نمونه موردی ساختمان مسکونی گوشواره ها رتبه دوم جایزه معمار95

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا