نمونه موردی مجتمع مسکونی ایرانینمونه موردی مجتمع مسکونی

نمونه موردی آپارتمان مسکونی گلستان تهران

نمونه موردی آپارتمان مسکونی گلستان تهران

کد محصول:M 15

آپارتمان مسکونی گلستان در زمینی به مساحت 1200 متر مربع و در کوچه ای عریض و بن بست واقع شده که نزدیکی به منطقه ی نظامی آن را با محدودیت ارتفاعی 20 متری مواجه کرده است. ساختمان دارای 5 طبقه روی زمین و چهار طبقه زیرزمین می باشد که بنا به خواسته ی کارفرما 23 واحد با متراژ متنوع در آن تعبیه شده است.در ادامه با سایت مهرازنت همراه باشید تا نمونه موردی آپارتمان مسکونی گلستان تهران تقدیم حضور شما عزیزان گردد.

نمونه موردی آپارتمان مسکونی گلستان تهران

درطبقات اول تا پنجم چهار واحد و در طبقه همکف سه واحد تعبیه شده است. زیرزمین های اول تا سوم به پارکینگ و انبار اختصاص یافته که دلیل آن پیش بینیِ تا سه واحد پارکینگ برای واحد ها می باشد. در زیرزمین چهارم فضاهای تاسیسات، استخر، سالن اجتماعات، سالن ورزش و فضاهای جانبی آن ها قرار گرفته اند.
در زمین های شمالی که بنا از سه جهت بسته شده چیدمان متداول طبقات چهار واحدی به شکلی است که 2 واحد نور مستقیم از حیاط و 2 واحد نور غیر مستقیم از دو نورگیر شرقی و غربی دریافت می کنند.


در این جا با پراکنده کردن و افزایش تعداد نورگیرها در سطح پروژه، تامین نور برای 3 واحد به طور مستقیم و برای واحد پشتی از سه نورگیر مجزا در سه ضلع امکان پذیر شده است. فضای جلوی آسانسورها و بخش های میانی واحد های بزرگتر هم از نور طبیعی بهره مند شده اند.

فضای آرام کوچه که ناشی از عرض مناسب و بن بست بودن آن است و نیز منظر و حریم مناسبی که توده سبز درخت موجود در حیاط ایجاد کرده، ما را بر آن داشت تا توجه ویژه ای به جداره ی اصلی پروژه داشته باشیم و از این پتانسیل برای بهبود کیفیت فضاهای داخلی و ارتباط مناسب با حیاط و شهر استفاده کنیم. در این میان نقش تراس ها به عنوان فضاهای این جداره ارتباطی پررنگ تر می شود.ایجاد تراسهایی با ارتفاع دو طبقه که به هم مشرف نباشند چالشی بود که جداره ی بیرونیِ پروژه را به تراس هایی پلکانی شکل تبدیل کرد که پاسخی به تناسبات خوابیده ی نما نیز بود. سایه روشن ها و فضاهای پر و خالی ایجاد شده و امتداد آنها به داخل بنا در راستای ارتقای کیفیت فضای زندگی صورت گرفته است و انتخاب متریال با در نظر گرفتن جداره های همجوار انجام شده است.

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: نمونه موردی آپارتمان مسکونی گلستان تهران،به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:64
  • حجم فایل:10 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

نمونه موردی آپارتمان مسکونی گلستان تهران،نمونه موردی آپارتمان مسکونی گلستان تهران،نمونه موردی آپارتمان مسکونی گلستان تهران،نمونه موردی آپارتمان مسکونی گلستان تهران،نمونه موردی آپارتمان مسکونی گلستان تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا