نمونه موردی فرهنگسرانمونه موردی فرهنگسرا داخلی

دانلود نمونه موردی مجموعه فرهنگی و هنری کره جنوبی

دانلود نمونه موردی مجموعه فرهنگی و هنری کره جنوبی

کد محصول:J 10

هدف از این بنا ایجاد یک مرکز فرهنگی خصوصی می باشد، که فضاها با مرکزیت یک کافی شاپ و گالری های هنری شکل گرفته اند .سایتی که پروژه در آن واقع شده است ،به گونه ای می باشد، که کلیه پروژه های اطراف، بدون توجه به اصول نماسازی شهری و هماهنگی با بافت و حتی کاربری، اعم از صنعتی و مسکونی و غیره  . . .  شکل گرفته اند .در ادامه با سایت مهرازنت همراه باشید تا نمونه موردی مجموعه فرهنگی و هنری کره جنوبی تقدیم حضور شما عزیزان گردد.

دانلود نمونه موردی مجموعه فرهنگی و هنری کره جنوبی

گاهی در طراحی یک پروژه کارفرما به بیان ایده های خود می پردازد ، ایده هایی که گاه حاصل تفکر و تخیل کارفرما می باشد و گاهی محصول رویت طرحی مشابه و یا حتی دیدن طرحی ازطبیعت می باشد .در این طرح کارفرما ،صحبت از دو ماه دارد که در محل ظاهر بنا با یکدیگر برخورد می نمایند ، ایده ای بر گرفته از یک فیلم ،فیلم تقاطع دوماه که یک درام احساسی از روابط میان یک فارغ التحصیل کالج و مردی از یک کارناوال محلی را بیان می کند.

دانلود نمونه موردی مجموعه فرهنگی و هنری کره جنوبی

در این مجموعه فرهنگی ،دو نکته مهم از اولویت های مورد توجه  بوده است: اولین نکته ،بودجه اندک برای ساخت و دومین مساله، ایده بر گرفته از فیلم برخورد دو ماه می باشد . این ساختمان از دوقسمت تشکیل شده است ، هر یک دارای سه طبقه ارتفاع و دسترسی اختصاصی می باشند،البته هیچ راه پله ای در داخل ساختمان وجود ندارد،بلکه پلکان در فاصله میان دو ساختمان وقع شده است.

ساختمانها از یکدیگر 2 متر فاصله دارند.در طبقه همکف یکی از ساختمانها،گالری واقع شده است وکافی شاپ،در طبقه وسط ساختمان دیگر قرار دارد.سایر فضاها در هر دو ساختمان،قابل دسترس برای اجاره دادن می باشند و می توانند به عنوان فضای اداری و یا محل برگزاری رویدادی خاص مورد استفاده قرار گیرند.درطبقه آخر هر دو ساختمان،نیز بام سبز محصوری طراحی شده است.موتیفهای دایره ای پنجره های نما ،در داخل ساختمان نیزتکرار شده اند.وید مدور بزرگ داخلی ،امکان نفوذ بیشتر نور را فراهم کرده است.

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول:نمونه موردی مجموعه فرهنگی و هنری کره جنوبی،به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:52
  • حجم فایل:5 مگابایت  
قیمت قبلی: 50000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

دانلود نمونه موردی مجموعه فرهنگی و هنری کره جنوبی،دانلود نمونه موردی مجموعه فرهنگی و هنری کره جنوبی،دانلود نمونه موردی مجموعه فرهنگی و هنری کره جنوبی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا