نمونه موردی مجتمع مسکونیپاورپوینت مجتمع مسکونی خارجی

 نمونه موردی مجتمع مسکونی با رویکرد تعاملات اجتماعی در پاریس

 نمونه موردی مجتمع مسکونی با رویکرد تعاملات اجتماعی در پاریس

کد محصول:M 13

در محدوده پاریس،در مناطقی که ریسک سیل خیزی بالاست،یک مجتمع مسکونی 61 واحدی برای احیای بخش جنوبی این منطقه صنعتی احداث شده است.در ادامه با سایت مهرازنت همراه باشید تا نمونه موردی مجتمع مسکونی با رویکرد تعاملات اجتماعی در پاریس تقدیم حضور شما عزیزان گردد.

 نمونه موردی مجتمع مسکونی با رویکرد تعاملات اجتماعی در پاریس

این پروژه از ساختمان های 2 تا 7 طبقه تشکیل شده که مانند یک محیط همگن شهری می باشد.انتخاب یک طرح برای معماری مجتمع مسکونی با توجه به نیازها،کاربردها،اشکال و شیوه های مختلف زندگی شهری برنامه ریزی شده است. ساختمان ها در گوشه خیابان به صورت توده ای طراحی شده اند که دید وسیعی به تمام محدوده ای اطراف دارند.

اما ارتفاع ساختمان ها هنگامی که به سمت میدان کوچکی که در جنوب منطقه قرار دارد کاهش می یابند.این گونه معماری با کیفیت زندگی مردم در خانه های مستقل و فردی،یا مجتمع های کوچک که منعکس کننده سبک زندگی گذشته در این منطقه بوده پیوند خورده است. به علت خطر وقوع سیل در این منطقه،خانه ها و آپارتمان ها در سطح بالاتری از زمین ساخته می شوند.مسیر ورودی تمام خانه ها،بین تمام مکان های خصوصی،جمعی یا عمومی،با گیاهان مثل یک فضای سبز و پارک زیباسازی شده تا حریم بین مجتمع و محدوده گذر عموم از هم تفکیک شود.

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: نمونه موردی مجتمع مسکونی با رویکرد تعاملات اجتماعی در پاریس،به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:57
  • حجم فایل:10 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

 نمونه موردی مجتمع مسکونی با رویکرد تعاملات اجتماعی در پاریس، نمونه موردی مجتمع مسکونی با رویکرد تعاملات اجتماعی در پاریس، نمونه موردی مجتمع مسکونی با رویکرد تعاملات اجتماعی در پاریس، نمونه موردی مجتمع مسکونی با رویکرد تعاملات اجتماعی در پاریس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا