دانلود پایان نامه معماریدانلود رساله معماری

رساله باغ موزه کودک

رساله باغ موزه کودک+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :R 3 

رساله باغ موزه کودک

این مکان «باغ موزه کودک» نام‌گذاری شده است. در طراحی این مکان سعی در به‌کارگیری ضوابط طراحی معماری منطبق با شرایط جسمی و روانی کودکان گردیده است. مکانی که ضمن داشتن فرایندی جهت یافته و دارای قاعده و قانون، غیر جدی، خوشایند و لذت‌بخش خواهد بود. اینجا فضایی مخصوص کودکان 4 تا 12 ساله خواهد بود که دارای شرایط مناسب و مطلوب برای رشد همه جانبه آنان باشد. در این مکان برای پرورش و رشد ذهنی/ جسمی کودکان دست به تقویت و غنی‌سازی محیط بازی/ موزه زده شده است و با توجه به افزایش سن کودکان محیط براساس الگوی رشد آنان و مبتنی بر برنامه‌ای نامرئی از اکتشاف، تجربه و فعالیت به سوی قاعده، یادگیری و مفاهیم تربیتی سوق یافته است. طراحی فضاهای چندمنظوره، گروهی و انعطاف‌پذیر در این مکان با تاکید بر رعایت ضوابط ایمنی و سلامت کودکان، منجر به ایجاد فرصتی برای بازی با اختیاری تام و تجربه‌ای لذت‌بخش، ضمن تقویت روابط اجتماعی با همسالان خود خواهد شد. در این مکان بازی جدی‌ترین کار یا تجربه کودک محسوب شده و کودک اجازه‌ی هر بازی و کاری را خواهد داشت.

در ادامه با سایت مهراز نت همراه باشید تا پایان نامه باغ موزه کودک تقدیم شما عزیزان گردد.

دانلود رساله معماری

ارتباط کودک و طبیعت در دنیای امروز در حال قطع شدن است. تغییرات ایجاد شده در نوع زندگی، کودک را از تجارب روزانه در دنیای طبیعی جدا کرده است. از آنجائیکه موثرترین راهکار توسعه آموزش در زمینه درک و یادگیری کودک ترکیب دو عامل موثر بازی و طبیعت می باشد، باغ موزه کودک را می توان یکی از موثرترین فضاهای آموزشی جهت برقراری دوباره این ارتباط تلقی نمود. این رساله با پیشنهاد ایجاد و پیوند بین موزه و باغ کودک در شاهین شهر اصفهان، سعی دارد، امکان تماس مستقیم کودک با طبیعت را فراهم نموده و از این طریق آشنایی با عناصر طبیعی را ممکن می سازد. ارتباط با طبیعت، درک محیطی و یادگیری کودکان، در مواجهه با مسائل و مشکلات مختلف را افزایش می دهد و با تحریک حواس و به چالش کشاندن تفکر کودکان در جهت پرورش خلاقیت موثر می باشد.

رساله خانه هنر کودک

 به منظور نزدیک شدن به موضوع، ابتدا به شناخت کاربر به صورت خلاصه در دو مقوله (“محیط و فرآیند رشد” و “کودک و طبیعت”) پرداخته می شود. در ادامه به بررسی نمونه های موردی باغ های شفا بخش و موزه کودکان پرداخته و بیان می شود که چگونه باغ و طبیعت سبز می تواند سلامتی و رشد کودک را بهبود بخشد. سپس با بررسی های انجام گرفته در رساله به ارائه راهکارهای طراحی باغ موزه کودکان پرداخته خواهد شد. از جمله نکات قابل توجه در انجام این رساله، بهره مندی از نظرات ذی نفعان کلیدی این پروژه (کودکان) در طراحی فضاهاست که قالب پرسشنامه هایی از کودکان در مدارس ابتدایی و همچنین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اصفهان و شاهین شهر تهیه شده است که به صورت جدول و نمودار در رساله ارائه گردیده است. این فضای اختصاصی قادر است گامی طبیعی برای سلامت و بهبود رفتار آتی کودکان برداشته و به توسعه و پیشرفت جامعه کمک زیادی نماید.


مشخصات محصول:

  • نام محصول: رساله باغ موزه کودک+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد و سه بعدی
  • تعداد صفحات:180
  • حجم فایل:35 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
  • نکات مهم:1- تمامی رساهای موجود در سایت مطابق آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است2-تمام رساله ها دارای منابع درون متنی در پایان هر سطر و همچنین فهرست منابع در انتهای رساله می باشند3-نمونه های موردی که در هر رساله آورده شده شامل پلان و نقشه می باشد.4- ظوابط و استاندارد های طراحی در هر رساله آورده شده است.

    ۵-هر رساله شامل بخش اقلیم و تحلیل سایت می باشد.

    قیمت قبلی: 200000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

رساله معماری باغ موزه کودک+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی،رساله باغ موزه کودک+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی،رساله باغ موزه کودک+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا